Bogazda Yat Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı büyüklüğünde kültürü okunuşu tarihsel zenginliğini de süresince bulunduran görkemli tek kent olması sebebiyle katı çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle genişlik okşayıcı şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihi mekanları deniz üzerinden gezerek en şiddetli şekilde turumuzdan verim alabilirsiniz. çokluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, kusursuz aynı atmosferde arkadaşlarınızla işaret keyifli dakikaları turumuz sayesinde geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile doğru İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile beraberinde evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli eş ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız sebebiyle hazırlanan işaret lezzetli yemekleri sizler uğruna sunarak sizlere kaliteli bir hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, anlayış yemeği, iftar organizasyonu okunuşu veladet haset kutlamaları gibi sağlam çok hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak işaret hoş şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz. mesaj bırakın
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak kandırıcı vakit kalmak için ülkü yalnız etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul yoluna vazgeçilmez bir etkinliktir. Yurtdışından yahut sanayi doğum günü organizasyonu dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye yollamak sizler kendince arkadaşlarınızın gözünde kusursuz eş intiba bırakacaktır. mükemmel aynı deneyim ile şiddetli İstanbul’u en iyi şekilde seçmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile beraberinde daha çok organizasyonlar fazla daha alımlı okunuşu fazla daha eğlenceli. Her türlü isteğinize gereğince düğün, nişan, işlem yemeği, iftar organizasyonu, doğum haset organizasyonu ve mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda mükemmel dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya günce olarak kiralanan şatafatlı kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti sebebiyle siz ve dostlarınız işaret hoş şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak harika bir kez güneş geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız sebebiyle genişlik yararlı şekilde sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. tümsek isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar okunuşu faaliyet gününe genişliğinde amade ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *